• BİLKON ZAMAN KONTROL SİSTEMLERİ (0212) 210 35 30 - 220 20 31

GARSON ÇAĞRI SİSTEMİ

   

AYRINTILI BİLGİ VE ÜCRETSİZ DEMO İÇİN BİZİ ARIYA BİLİRSİNİZ...

          Bilkon Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri San Tic Ltd Şti

                              Tel : (0212) 210 3530 -220 20 31  

BİLPARS-(170 Kanal Kablosuz Çağrı Alıcı Cihaz )

  GARSON ÇAĞRI ALICI EKRAN 170 KAPASİTELİ KABLOSUZ ÇAĞRI BUTONU

Ürünün Teknik Özellikleri

170 Adet Kablosuz Çağrı Buton Kapasiteli

LED ekran

Zaman göstergesi

Çalışma Voltajı:DC12V

Çalışma Frekansı:315、433.92MHz

Bakleme Akımı:10mA

Hassasiyet:>-108dBm

Kodlanmış Mod:studying code

Modülasyon Modülü:Amplitude modulation (OOK)

Çalışma Sıcaklığı:-10℃~+50℃;

Boyutlar:200*123*35mm

BİLPARS-BLK (200  Kanal Kablosuz Garson Saati Alıcı Ünite
 GARSON SAAT ALICI

Ürün Teknik Özellikleri

200 Kanal Kapasiteli Bileklik Saat Alıcı

LCD ekran

Zaman ekranı

Çalışma Voltajı:DC3.6-4.2V

Çalışma Frekansı:315、433.92MHz

Bekleme Akımı:<6mA

Hassasiyet:>-108dBm

Kodlanmış Modu:Okuyucu

Modülasyon Modu:Genlik Modülasyonu (OOK)

Çalışma Sıcaklığı:-10℃~+50℃;

Boyut:59*35*16mm

 

 

BİLPARS KABLOSUZ GARSON ÇAĞRI SİSTEMİ

Garson çağrı sistemi, restoran, café, bar, otel, tatil köyleri, dernekler ve beach’lerdeki şezlonglarda müşteri memnuniyetini arttırmak, hızlı ve üstün servis hizmetlerinin sunulmasını sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. Kablosuz olan bu sistemde masalarda yer alan butona basılarak garsona çağrı yapılmakta ve bu çağrı garson çağrı ekranında çağrı sırasına göre görüntülenmektedir. İlgili masanın numarası görüntülenirken istenirse sesli olarak da uyarı verebilir. Müşteriler sipariş vermek ya da hesap istemek için garsonu aramak ya da yüksek sesle çağırmak zorunda kalmazlar. Sizde Bilpars  Garson Çağırma sistemi aracılığıyla vereceğiniz hizmet ile müşterilerinize bu ayrıcalığı yaşatın.

GARSON ÇAĞRI SİSTEMİNİN AVANTAJLARI 
Servisin en kısa sürede doğru masaya ulaşması sağlayarak müşteri memnuniyeti maksimum kılabilirsiniz. Garsonların masalar etrafında dolaşarak müşterileri rahatsız etmeleri engellenir. Müşteriler sipariş vermek ya da hesap istemek için garsonu aramak ya da yüksek sesle çağırmak zorunda kalmazlar. Mükemmel ve hızlı hizmet anlayışınızı güçlendirebilirsiniz. Bu sistem sayesinde garsonlardan maksimum verim alınır, koordinasyon ve iş akışı sağlanarak daha ekonomik ve verimli bir çalışma ortamı sağlanır.

GARSON ÇAĞRI SİSTEMİNİN KURULUMU 

 Her bir masaya buton yerleştirilir. Bu butonlar kablosuzdur. Tabanında yer alan etiketi sayesinde istenirse masaya ya da masadaki dekoratif bir ürünün üzerine yapıştırılabilir. Masalara yerleştirilmiş olan bu butonlar küçük etiketler yardımıyla numaralandırılır ve ilgili numaralar ekrana tanımlanır. Bu numaraların ekranda kaç saniye görüntüleneceğine işletme sahibi karar verir ve bu ayar istenildiği zaman kolayca değiştirilir.

GARSON ÇAĞRI SİSTEMİNİN ÇALIŞMA ŞEKLİ 


Sistem kurulduktan sonra gelen müşteriniz butona bastığında o masanın numarası ekranda görüntülü ve/veya sesli olarak görüntülenir. Garson, çağrı sırasına göre ilgili masalara yönelir ve servis verir. Ekranda aynı anda 3 masa numarası görüntülenir. Eğer masa numaraları örneğin 10 saniye görüntülenecek şekilde ayarlandıysa ve 10 saniye içerisinde 3’ten daha fazla masadan çağrı geldiyse bu çağrılar yine çağrı sırasına göre dönüşümlü olarak tanımlanan süre içerisinde ekranda görüntülenir. Yani tüm çağrılar hafızada tutulur. Böylece çağrı kaybı olmaz ve çağrı yapan tüm masalara servis en hızlı şekilde ulaşır.

 

DİĞER ÖZELLİKLER 

Garson çağrı sistemi 200 metre çapındaki alanda sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Alan çok büyük ise ihtiyaca göre ekran ile butonun yerleştirildiği en uzak noktadaki masa arasına küçük bir baz istasyonu yerleştirilir. Bu sayede butonlar ile ekran arasında iletim sağlanmış olur. İşletmede yer alan butonlar o işletmede yer alan ekrana tanımlanır. Dolayısıyla yan yana yer alan iki işletme garson çağrı sistemini kullandığında sistemler birbirini etkilemez.


 GARSON SİSTEMİ GENEL ÖZELLİKLERİ 

  • Masadan gelen garson çağrı isteğinin ekrana ulaşmasını sağlar.
  • Çağrı yapılan masa numarası ekranda görüntülenir ve sesli uyarı verir.
  • Garson çağırma cihazını ister dekoratif bir ürünün üzerine isterseniz masanın üzerine altındaki etiket yardımıyla yapıştırabilirsiniz.
  • Dekoratif olan garson çağırma butonları aracılığıyla müşterileriniz anında ve hızlı hizmet alır.
  • Garson çağrı sistemi ile doğru zamanda hızlı hizmet verin! Sizde müşterilerinizin bağlılığını arttırın.

MÜŞTERİLERİNİZE AVANTAJLARI

  • Garsonu çağırmak için müşteriniz seslenmeyecek ya da el ile işaret etmeyecek.
  • Garsonlar masaların etrafında beklemeyecekler.
  • Müşterileriniz garson çağırmak için garsonla göz göze gelmeye çabalamayacak.
  • Müşteriniz istediği zaman garson çağırma cihazı aracılığıyla hizmet alacak.
  • Müşterileriniz garsonu çağırmak için sohbetlerini bölmek zorunda kalmayacak

      

 

AYRINTILI BİLGİ VE ÜCRETSİZ DEMO İÇİN BİZİ ARIYA BİLİRSİNİZ...

          Bilkon Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri San Tic Ltd Şti

                              Tel : 0212 210 35 30 - 220 20 31

Created by bilkon.net
Parmak izi , Barkod ve proximity Teknolojisiyle Personel devam kontrol sistemleri PDKS . Parmakizi ile çalışan kapı kilitleri , Proximity kartlar ile kapı , turnike , otopark bariyer , yemekhane kontrolü ,CCTV kapalı devre kamera sistemleri, Güvenlik sistemi, Ev koruma ve hırsızlara karşı önlemler, Bekçi devriye tur kontrol sistemleri , Kart baskı imal yazıcıları, el ve kapı tipi metal üst arama dedektörleri ,yemekhane ve tuvalet giriş çıkış sınırlandırma sistemleri, paslanmaz çelik bel ve boy turnikeleri ve Garson Çağırma, garson çağırma sistemleri, kablosuz çağrı sistemleri,kablosuz çağrı sistemleri, saat kablosuz çağrı sistemleri, kablosuz garson çağırma sistemleri,www.bilpars.com,garson çağrı sistemleri, hemşire çağrı sistemi, garson çağrı sistemi, garson çağırma sistemi,garson çağırma sistemleri, garson çağırma sistemi fiyat, garson çağrı sistemi fiyat, kablosuz çağrı sistemleri, hemşire çağrı sistemleri, hemşire çağrı sistemi, garson çağrı, hemşire çağrı, çağrı cihazı, çağrı sistemi, çağrı sistemleri, hemşire çağırma sistemleri, kablosuz servis, saat çağrı sistemi,garson çağır, garson çağırma, hemşire çağır, görevli çağırma sistem
 daha birçok çözümleri burada bulacaksınız.

 

     Sözde Değil Özde 

     Referanslarımız

  Akçay Kırtasiye Merkez ofis ve 3 Satış Mağzası Parmak izi Sistemi İle Personel Kontrol sistemini kullanmaktadır